Kerstfair Huis bij de Bron

Ook dit jaar is de Kerstfair commissie al weer druk bezig met de voorbereidingen. De Kerstfair wordt gehouden op zaterdag 9 december van 10.00 -16.00  uur in het Huis bij de Bron. Wat hebben we allemaal in de aanbieding : mooie kerststukken, vogeltaarten en overige kerstversiering. In het  kerstcafé  wordt onder het genot van sfeervolle kerstmuziek weer van alles geserveerd zoals koffie, thee, glühwein en erwtensoep. Wilt u voor ons iets bakken om te verkopen bij de koffie dan kunt u dit op vrijdag 8 december inleveren bij het Huis bij de Bron. We hebben er weer zin in en we hopen u te begroeten op 9 december.

De Kerstfaircommissie :

Johan, Jaap, Marita, Antoinette en Rianne

© Protestantse Wijkgemeente Stadspolders    
Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk Dordrecht Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk in Nederland Wij staan vermeld op wij de kerk