DORDTPAS

Voor de vrijwilligers in Het Huis bij de Bron is het mogelijk om in aanmerking te komen voor een Dordtpas met korting ! U kunt de Dordtpas , die normaal 40 euro kost,  aanschaffen voor 10 euro. 
Met de Dordtpas krijgt u gratis toegang of flinke korting op musea, sport, attracties, film, eten, en meer. Lees voor meer informatie :https://www.dordtpas.nl/ Wilt u in aanmerking komen voor de Dordtpas én u bent vrijwilliger , stuur dan een mail vóór 20 februari naar  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Hartelijke groet,

Dicky van Leer

© Protestantse Wijkgemeente Stadspolders    
Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk Dordrecht Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk in Nederland Wij staan vermeld op wij de kerk