Vorming en Toerusting

Op de agenda van Vorming & Toerusting staat de komende periode weer een aantal leuke en interessante dingen gepland.

Als eerste is er op zondag 25 oktober een themadienst: als de Heer je aanraakt.

Daarna is er op zondag 1 november onze jaarlijkse “Lentegasten”. Deze keer doen we dit zonder publiek, maar is alles live te volgen vanaf de bank thuis: BronTeken TV presenteert Lentegasten! De uitzending start om 20 uur via de website. Te gast zijn Dagmar van Wijngaarden en Kees Adriaanse. We hopen uiteraard op hoge kijkcijfers! 

En wat ik toch ook alvast wil noemen is dat we in de kerstvakantie de doopjurkenexpositie hopen te kunnen organiseren, uiteraard afhankelijk van de situatie op dat moment. Iedereen die heeft aangegeven iets te willen exposeren, zal binnenkort persoonlijk bericht krijgen.

Hanneke van der Haar

© Protestantse Wijkgemeente Stadspolders    
Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk Dordrecht Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk in Nederland Wij staan vermeld op wij de kerk