Huis Bij De Bron

VAN ZONDAGEN … Met het vieren van de Maaltijd van de HEER hebben we de vakantieperiode afgesloten. Een nieuw begin, een nieuw jaarthema: Ga mee! Waarnaartoe? Samen getuigen van geloof, hoop en liefde. (En vergeet niet: het belangrijkste is de liefde! – en dat is niet soft of oppervlakkig, integendeel!)

MEELEVEN Dhr. Jaap Kaijen (Van Eesterenplein 246) verblijft in het hospice bij de Sterrenlanden. De HEER zij hem - en zijn vrouw Annie en de (klein)kinderen - heel nabij.

START Zondag vieren we de start van een nieuw seizoen. We beginnen met een viering in De Bron; daarna is er een programma in de speeltuin en ‘verder in de wijk’. Iedereen is van harte welkom om mee te doen en elkaar te ontmoeten: ‘Ga mee! Samen …’
In de kerk zal weer een nieuw jaarboekje beschikbaar zijn, samengesteld door het Inspiratieteam. Waarvoor dank!

OPEN BRON Het Huis bij de Bron is iedere woensdag open van 10.00-16.00 uur. Even een kopje koffiedrinken, een gesprek, een ontmoeting. Een kaarsje aansteken, een moment van stilte in de kerk, een gebed. Iedere woensdag kun je tussen tien en vier uur het Huis bij de Bron binnenlopen. Donderdagmorgen is de Kandelaarkerk open. En vrijdagmorgen ben je welkom bij ’t Stekkie in het Huis bij de Bron. Doorgaans ben ik er zelf op dinsdag, woensdag en donderdag. Als de (buiten)deur open is, mag je gewoon binnenlopen … Maar je kunt ook een afspraak maken …

MARRY’S BROER Niet iedereen zal het weten, maar de broer van Marry, Ad Vastenhoud, is ook predikant. Na jaren als missionair predikant in Den Haag te hebben gewerkt, werd hij in 2019 dominee in Dinteloord – verrassend genoeg de plaats waar mijn vader zo’n kleine honderd jaar geleden opgroeide. Komende zondag (de 10e) doet hij zijn intrede in Middelharnis – verrassend genoeg de plaats waar mijn vader zo’n kleine zestig jaar geleden predikant werd. Jullie begrijpen dat we graag bij zijn intrede aanwezig willen zijn; vandaar dat Marry en ik direct na de startdienst naar Flakkee vertrekken en (helaas) niet mee zullen doen met het verdere programma.

VERRASSING In de startdienst heb ik voor jullie een kleine verrassing, maar dat zullen jullie vanzelf wel zien …

… TOT ZONDAGEN In de startdienst sluiten we aan bij ons nieuwe jaarthema ‘Ga mee, samen getuigen van geloof, hoop en liefde’. We lezen in Efeze 3: ‘Dan zult u samen met alle heiligen de lengte en de breedte, de hoogte en de diepte kunnen begrijpen, ja, de liefde van Christus kennen die alle kennis te boven gaat …’ Samen … zou dat in je eentje misschien niet lukken? Op 17 september ontmoeten we Kees Streefkerk weer eens. Mooi! Welkom!

Met een hartelijke groet,

Erik Schipper

© Protestantse Wijkgemeente Stadspolders    
Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk Dordrecht Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk in Nederland Wij staan vermeld op wij de kerk