Huis Bij De Bron

Muziekavond in het huis bij de Bron

Muziek verbindt mensen en daarom organiseerde Ad en Theo op vrijdag 14 april  j.l. een heuse muziekavond.  Er kon van tevoren verzoeknummers ingediend worden bij DJ Ad of je kon jouw favoriete grammofoonplaat of CD die avond meenemen. De verzoeknummers waren heel divers, van mooie ballads tot Rock & Roll, van de jaren 50 tot hedendaagse muziek. Ad verzorgde de muziek, Theo voor de aankleding van de hal, die werd omgetoverd tot een waar postermuseum.

Met de nodige feestverlichting, Anita en Theo achter de bar, de lekkere hapjes gemaakt door Rina en de drankjes werd het een heel gezellige avond, waar ook nog volop gedanst werd door jong en oud. Er kwamen minder mensen dan verwacht (27), maar diegene die er waren, hadden deze avond voor geen goud willen missen. En voor diegene die het wel gemist hebben, komt er volgend jaar een nieuwe kans!

Ad de Graag, met dank aan Theo en Anita voor hun bijdragen.

© Protestantse Wijkgemeente Stadspolders    
Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk Dordrecht Wij zijn onderdeel van de Protestantse Kerk in Nederland Wij staan vermeld op wij de kerk